کاربری
کاربر گرامی به انجمن محدثه خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
+ پاسخ به موضوع
صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 123 , از مجموع 123

موضوع: راه جذب پسران ؟

عضو جدید
    ورود
    -آذر-۱۳۹۲
    اهل
    ایلات متحده گیلان
    لایک (Like)
    0
    0 لایک دارم
    اعتبار
    10 تومان
    Array

با صداقت و وفاداری

عضو جدید
    ورود
    -دی-۱۳۹۲
    لایک (Like)
    0
    0 لایک دارم
    اعتبار
    10 تومان
    Array

به نظر شما ممکنه یه پسر عاشق یه دختر زشت بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elina
    کاربر مهمان

slm bacheha man taze ba saiteton ashna shodam rastesh jadiadn az yeki az ham kelasiam khosham omade vali aslan boroz nadadam faghat dar hade salam o jozve dadan hastim rastesh kheili ham sar b sare man mizare hamash b man mige to kheili bad akhlaghi rastesh kheili tahvilesh nemigiram chan vaghte pish k to uni didameh romo kardam onvar engar k nadidamesh vali omad jelo goft khaste nabashi goftam merci badesh goft to chera enghad az man badet miad ?chera injori ba man raftar mikuni manam goftam man k karit nakardam nadidamet khob in harfa ro vaghti k ba do ta az hamkelasiaye dokhtaresh k dasht miomad behem goft nemidonam chikar konam alan har domon terme akharim khoshal misham komakam konid ?

+ پاسخ به موضوع
صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213

کلمات کلیدی این موضوع

05, 1, 16, 2, 24, 3, 6, فقط, فارسی, فراموش, قلب, قلبی, قرمز, قصد, لباس, لذت, لطفا, مقاله, من, مناسب, موفق, موقع, موثر, مورد, موضوع, می, میخوام, میخواهید, میشه, ما, مادر, مدت, مرد, مردی, مساله, مشورت, مطرح, نفر, نمی, چند, نه, نوزاد, نوشته, چیز, چیست, نکنید, نگاه, نا, ناز, نباید, چرا, نسبت, نظر, هم, همه, همین, ها, های, هر, و, وقتی, ولی, واسه, وجود, یه, یک, یکم, یا, یعنی, کم, کمک, کنم, کنید, که, کوچولو, کوتاه, کار, کاری, کارکتر, کردم, کردن, گوش, پیش, پس, پست, پسر, پسران, ،, ؟, آن, آید, افراد, اقوام, اما, انگیزه, انتخاب, انجمن, انسان, او, اول, اولین, این, ایجاد, اگر, احساس, اختلاف, اخراج, ارتباط, از, ازدواج, است, استفاده, اشکان, اشتباه, اصلی, اضافه, بچه, به, بود, بودن, بیشتر, بگیرید, با, بالا, باید, بار, باره, باز, بازی, باشیم, باشید, باعث, برای, برخورد, بزرگ, بستگی, بعد, بعضی, تمایل, تنها, تو, توصیه, تا, تازه, جلب, جهت, جایی, جدی, جذب, جز, حال, حالت, حذف, حرف, حرکت, خود, خودت, خوش, خانم, خصوصیات, خط, دنبال, دور, دوست, دوستی, دوستان, دوستت, دانشگاه, داخل, دار, دارم, داشتن, داشته, در, رفتار, روسی, روش, را, راه, رابطه, راحت, راست, زمان, زمانی, زیاد, زیبایی, زیر, زبان, زدن, سلام, سنی, سال, سایت, ساده, سر, شما, شیرین, شخصی, شد, شدن, شده, شروع, شرایط, صورت, صحبت, طول, علاقه, عادت, عاشق, عاشقی, عشق, عصبانیت

نمایش برچسب‌ها