کاربری
کاربر گرامی به انجمن محدثه خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: آموزش فعال کردن اکانت فیسبوک ( disable شده )

عاشق محدثه
    ورود
    -فروردین-۱۳۸۹
    اهل
    karaj
    لایک (Like)
    268
    553 لایک دارم
    اعتبار
    350 تومان
    Array

پیش فرض آموزش فعال کردن اکانت فیسبوک ( disable شده )

در صورت عدم توانایی در فعال کردن اکانت فیس بوک ، در سایت ثبت نام کنید و سوالتون رو مطرح کنید و یا بصورت پیام خصوصی اطلاعاتتون رو عنوان کنید

• در صورتی که اکانت شما فعال نشود ( احتمال خیلی کم) هزینه به شما برگشت داده خواهد شد

این مطلب آخرین بار در تاریخ 2 بهمن 92 بروز شده است

اگر نام اکانت فیس بوک شما متعلق به خودتان نیست ، امکان فعال سازی آن نمی باشد ( دلیل در انتهای صفحه ذکر شده است )

برای باز کردن یا فعال کردن اکانت های فیس بوک غیر فعال چکار باید کرد ؟

بسیار ساده است ! تنها با طی کردن مراحل زیر میتوانید اکانت فیس بوک خود را که به هر دلیلی مسدود شده است باز کنید .

How To Enable Facebook Account ?
    hi to all english users ! for enable your facebook account you should ...
    1. went to facebook account
    2. went to steps in images

برای دیدن عکس به صورت بزرگ تر روی آن کلیک کنید .
    for see images click on the thoumbnails

1. ابتدا اطلاعات خود را در صفحه اول فیس بوک وارد کنید مانند زیر .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  1.PNG
مشاهده: 1261
حجم:  2.6 کیلو بایت

2 . سپس پیامی میبینید که مفهوم ان این است " حساب کاربری شما توسط فیس بوک غیر فعال شده است و برای هر پرسشی که دارید به صفحه مربوطه مراجعه کنید"
    پس میبایست روی لینکی که در عکس زیر مشخص شده کلیک کنید .

نام:  فیس بوک غیر فعال1.JPG
مشاهده: 4176
حجم:  27.7 کیلو بایت

3.در مرحله بعد روی لینک مشخص شده کلیک کنید .

نام:  فیس بوک غیر فعال2.JPG
مشاهده: 3699
حجم:  76.1 کیلو بایت

4. کادری باز میشود که باید روی لینک مشخص شده کلیک کنید

نام:  فیس بوک غیر فعال 3.JPG
مشاهده: 2685
حجم:  78.6 کیلو بایت

5. در اینجا باید نام و نام خانودگی و تاریخ تولدتان را مشخص کنید .
    در یک قسمت دو علامن yes / no وجود دارد که باید روی yes کلیک کنید ، این یعنی یک ایمیل برای شما فرستاده شود ، اگر هر مشکلی با این روند دارید در همین بخش سوال کنید .

نام:  فیس بوک غیر فعال 4.JPG
مشاهده: 2064
حجم:  48.4 کیلو بایت

6. پس از طی کردن موارد بالا ، ایمیلی مانند زیر به شما ارسال میشود . که نوشته شده بزودی ایمیل جدیدی دریافت میکنید .
    ایمیل اول

نام:  فیس بوک غیر فعال 5.jpg
مشاهده: 1671
حجم:  41.3 کیلو بایت

سپس ایمیلی مثل زیر برایتان خواهد امد
    ایمیل دوم *

نام:  فیس بوک غیر فعال 6.jpg
مشاهده: 1459
حجم:  91.4 کیلو بایت

7. شما باید به ایمیل دوم* پاسخ بدهید ، و مانند عکس زیر در پاسخ خود ، مشخصاتتان را از جمله اسم کامل و تاریخ تولد ( زیاد مهم نیست که دقیق باشه ) را بنویسید و ارسال کنید .

نام:  فیس بوک غیر فعال 7.jpg
مشاهده: 1585
حجم:  48.0 کیلو بایت

پس از انجام مراحل بالا ، حد اکثر بعد از 48 ساعت اکانت فیس بوک شما فعال خواهد شد .

مواردی که موجب غیر فعال یا مسدود شدن حساب کاربری فیسبوک میوند :

1. ارسال بیش از حد درخواست دوستی
    2. ارسال بیش از حد پیام و درخواست های مشابه
    3. ارسال محتویات توهین امیز که در پی ان افراد دیگر شما را ریپورت یا گزارش میکنند

• فیسبوک یک سایت حساس هیت ، پس اگر به خاطر تبلیغات ، هرزنامه ها و غیره در ان فعالیت میکنید ، فعالیت شما بی فایده است ، فیس بوک تنها مکانی برای ارتباط با دوستان است و اگر کسی بیشتر ازین عمل کند اتوماتیک اکانت وی مسدود میگردد .

جدیدا ، فیس بوک که غیر فعال میشه ، از شما شماره موبایل درخواست میکنه تا کد رو به شماره شما ارسال کنه ، در این مرحله باید ابتدا کشور و سپس شماره موبایلتون رو وارد کنید ، و کد فعال سازی که براتون sms میشه رو در کادر مربوطه وارد کنید .

اگر اکانت شما سیاسی است یا نام اکانت و مشخصات متعلق به شما نمیباشد ، امکان فعال شدن اکانت میسر نیست ، چرا که شما باید یک صفحه اسکن شده از کارت شناسایی خود ( پاسپورت یا گواهینامه رانندگی بین المللی ، یا ترجمه شناسنامه ) ارسال کنید و فیس بوک ان را با اکانت شما مطابقت می دهد .

منبع : سایت محدثه
    www.mohadese.com/forum

ویرایش توسط ashkan : ۱۳۹۲-۱۱-۰۱ در ساعت 21:41

عضو جدید
    ورود
    -تیر-۱۳۹۰
    لایک (Like)
    0
    0 لایک دارم
    اعتبار
    10 تومان
    Array

متن ایمیلم این بودHi,

In order to receive support, you must reply to this email to verify that you are the owner of the Facebook account that you referenced in your inquiry. This security step must be completed before Facebook can respond to your inquiry.

In addition, note that Facebook will only be able to provide assistance if you are writing in from the email address that you used to log in to your Facebook profile that's disabled. If your disabled profile was registered under a different email address, then you will need to respond directly from that email address. To do this, take the following steps:

• Copy the exact email address you see in the "From" field of this email (ending in @support.facebook.com).
    • Log in to the email account under which your disabled Facebook profile was registered.
    • Compose a new email. Paste the address you copied (ending in @support.facebook.com) into the "To" field, let us know you're responding from your disabled email address in the body, and click "Send."

Once we have this information, we will take further steps to assist you. Remember that writing in multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

Lastly, you may not create another account using a different email address while you are waiting for a response. Creating more than one Facebook account is a violation of our Statement of Rights and Responsibilities, and violations of this rule could result in all of your accounts being permanently disabled.

عضو جدید
    ورود
    -تیر-۱۳۹۰
    لایک (Like)
    0
    0 لایک دارم
    اعتبار
    10 تومان
    Array

چی کلر کنم ترو خدا کمکم کنید

عضو جدید
    ورود
    -تیر-۱۳۹۰
    لایک (Like)
    0
    0 لایک دارم
    اعتبار
    10 تومان
    Array

خواهش میکنم هر کی مدیونه چی کار باید بکنم تا درست بشه بگه ترو خدا بدون هیچ دلیلی اکنتم غیر فعالذ شده

عاشق محدثه
    ورود
    -فروردین-۱۳۸۹
    اهل
    karaj
    لایک (Like)
    268
    553 لایک دارم
    اعتبار
    350 تومان
    Array

همونطور که در اموزش گفته شده ، باید با ایمیلی که در فیسبوک ثبت نام کردید این کارو کنید ...
    الان این ایمیلی که برای شما اومده ، طبق اموزش ؛ ایمیل اول هست ، شما باید به این ایمیل پاسخ بدید و در پاسخ مشخصات خودتونو بنویسید و بهش بفرستید تا مراحل رو انجام بدن و ایمیل دوم براتون بیاد

حد اقل 5 ساعت طول میکشه تا ایمیل دوم به دست شما برسه

ثبت نام نشده
    کاربر مهمان

salam va khaste nabashid
    babate rahnamaiiton kheili mamnonam chon ye bar moshkelam rhal karde :D
    faghat ye chizi ke alan baram etefagh oftade ye chand vaghti pagam block shode bod va bade ye modat disable shode va vaghti forme marbot behesh ro por mikonam hamchin maili baram mizane
    Hi,

Before we can help you, we need you to respond with your full first and last name.

If you're concerned about your privacy, you can always restrict who can find you in searches from the Privacy Settings page, which can be accessed by selecting the “Account” link at the top of every Facebook page.

For any further questions, please visit our Help Center at the following address:

Facebook Hilfebereich | Facebook

Thanks,

Barry
    User Operations
    Facebook

-----Original Message to Facebook-----
    From: bia_2_nokhodii@yahoo.com
    To: The Facebook Team
    Subject: Disabled Account Appeal-ID Request

Contact email address: bia_2_nokhodii@yahoo.com
    Name: NI MA
    Birth month: 7
    Birth day: 23
    Birth year: 1986
    Login Email Address: bia_2_nokhodii@yahoo.com

-----End Original Message to Facebook-----
    lotfan komakam konid ta betonam 2bare pagam ro pass begiram man ye bar moshakhastam ro hamonjori ke shoma gofte bodin beheshon dadam am hich tasiri nadasht
    lotfan komakam konid (

ثبت نام نشده
    کاربر مهمان

سلام این ایمیل برای من اومده منم همون چیرایی که گفته بودینو فرستادم اگه ایمیل دوم برام نیاد چی کا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-(((((((( لطفا جوابمو بدین افسرده شدم!!!!!!!!!!
    Hi,

In order to receive support, you must reply to this email to verify that you are the owner of the Facebook account that you referenced in your inquiry. This security step must be completed before Facebook can respond to your inquiry.

In addition, note that Facebook will only be able to provide assistance if you are writing in from the email address that you used to log in to your Facebook profile that's disabled. If your disabled profile was registered under a different email address, then you will need to respond directly from that email address. To do this, take the following steps:

• Copy the exact email address you see in the "From" field of this email (ending in @support.facebook.com).
    • Log in to the email account under which your disabled Facebook profile was registered.
    • Compose a new email. Paste the address you copied (ending in @support.facebook.com) into the "To" field, let us know you're responding from your disabled email address in the body, and click "Send."

Once we have this information, we will take further steps to assist you. Remember that writing in multiple times will not result in a faster response. Once you submit your initial request, it is placed in a queue and responded to accordingly.

Lastly, you may not create another account using a different email address while you are waiting for a response. Creating more than one Facebook account is a violation of our Statement of Rights and Responsibilities, and violations of this rule could result in all of your accounts being permanently disabled.

Thanks,
    The Facebook Team

ثبت نام نشده
    کاربر مهمان

موضوع لطفا کمکم کنید

سلام واسه من ایمیل اولی اومد ولی الا دو هفته گذشته و هنوز ایمیل دوم واسم نیومده اگه میشه بگید دقیقا چی بزنم و به چه ایمیلی بفرستم

عضو جدید
    ورود
    -دی-۱۳۹۰
    لایک (Like)
    0
    0 لایک دارم
    اعتبار
    10 تومان
    Array

پیش فرض تروخدا یکی کمک کنه

سلام

تروجون مادرتون یکی بهم کمک کنه من فیسبوک غیرفعال شده.
    رمز و هرچی بخواین میدم فقط درست کنین من بهتون کارت شارژ میدم.تروخدا کمکم کنید.من فک کنم چون زیاد پیام دسته جمعی میدادم پیجم بسته شد!

عضو جدید
    ورود
    -اسفند-۱۳۹۰
    لایک (Like)
    0
    0 لایک دارم
    اعتبار
    10 تومان
    Array

بدبخت شدم
    واسه منم بسته شده
    کمممممممممممممممممممممک